Serwis konsol w Tychach

Oferujemy profesjonalny serwis konsol w Tychach. Współpracujemy z zaufanym partnerem, firmą NEXTGEN, która umożliwia nam realizację usług na najwyższym poziomie. Działamy kompleksowo i sprawnie. Do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób, aby jak najszybciej znaleźć źródło usterek i je usunąć. Działalność w tym zakresie rozpoczęliśmy w 2018 roku. Przez ten czas nabyliśmy doświadczenie, które dzisiaj pozwala nam skutecznie i sprawnie przywracać sprawność urządzeniom, które zapewniają rozrywkę na najwyższym poziomie.

Diagnozujemy i naprawiamy usterki w urządzeniach produkowanych przez Microsoft, Sony oraz Nintendo. Gwarantujemy pełen zakres usług związanych z serwisem konsol Playstation 3, Playstation 4, Playstation 5 czy regeneracją Xbox One. Wykonujemy reinstalację systemu, wymiany pamięci masowych, czyszczenie lub wymianę lasera, diagnozujemy usterki padów. Świadczymy usługi dla dużych firm, a także przygotowujemy urządzenia do gier według wytycznych ustalonych przez Zakłady Karne. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo naprawy PS2, PS3, PS4, Xbox One czy innego sprzętu, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

 

Serwis konsol — dlaczego warto?

Podczas usług serwisowych zajmujemy się m.in. czyszczeniem urządzeń. Usługa pozwala poprawić wydajność sprzętu i jednocześnie pomaga w przyszłości zapobiegać poważnym awariom, które wiązałyby się z koniecznością poniesienia dużych kosztów na prace naprawcze lub zakupem nowego sprzętu. Aby tego uniknąć, zalecamy regularne korzystanie z profesjonalnego serwisu w DOTBROS. Proponujemy także serwis laptopów, które mają ogromne znaczenie dla komfortu pracy czy nauki, ale również mogą stanowić urządzenia służące do grania w gry. Nasi specjaliści pomogą w zdiagnozowaniu źródła problemu, przywrócą urządzeniom sprawność i maksymalną wydajność, dzięki czemu korzystanie z konsoli ponownie będzie rozrywką i przyjemnością.

X