ul. Uczniowska 7, 43-100 Tychy
+48 531 896 344
kontakt@dotbros.com

O nas

Witamy w firmie PRO-CENT !

Nasza firma działa na rynku od czerwca 2010 roku. Profesjonalnie zajmujemy się serwisem i naprawą sprzętu komputerowego, ale i nie tylko…Jesteśmy autoryzowanym serwisem firmy MAXCOM S.A., dzięki czemu mamy ogromne doświadczenie w naprawie i serwisowaniu telefonów komórkowych.

Ponadto aktywnie sprzedajemy i promujemy produkty firm QOLTEC oraz MacLEAN. W naszej ofercie handlowej znajdą Państwo szeroki zakres części serisowych, głównie do laptopów LENOVO, oraz innych producentów. W naszej ofercie sprzedaży znjadą Państwo produkty nowe oraz używane z branży komputerowej, GSM oraz RTV i SAT.  W naszej ofercie znajdują się produkty nowe i używane, producentów markowych oraz mniej znanych. ZAWSZE jednak dążymy do zadowolenia naszych Klientów.

Od roku 2010 w naszej działalności udało nam się rozwinąć biznes wielowymiarowy na wielu płaszczyznach. Rozwinęliśmy dotychczas marki :

DOTBROS

– serwis komputerów i elektroniki użytkowej. Zajmujemy się naprawą wszelkiego sprzętu mobilnego i stacjonarnego. Naprawiamy komputery, laptopy, tablety, telefony komórkowe, smartfony, palmtopy. Przykładowe usługi to optymalizacja, instalacja oraz diagnostyka usterek systemu WINDOWS, wymiana podzespołów w komputerach (RAM, Karty graficzne, procesory), konserwacja wewnętrzna komputerów i laptopów, od odkurzania przez wymiany past termicznych do lutowania elementów elektroniczych, w tym elementów SMD. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy pracować także w dziedzinie telefonów komórkowych i smartfonów. Wymieniamy głośniki, mikrofony, baterie, taśmy wyświetlaczy, panele dotykowe lub wyświetlacze w smartfonach. W ramach naszej działalności skupujemy i sprzedajemy używany sprzęt komputerowy i GSM. Przegrywamy kasety VHS do plików MPEG4, MPEG2 lub do formatu DVD, a nawet laminujemy dokumenty.

 

PLANETA_U

– W ramach tej działalności oferujemy sprzęt komputerowy, RTV, AGD, konsole, gry i inne przedmioty codziennego użytku. Marka PLANETA U dostępna jest jako Sklep na platformie Allegro pod loginem “planeta_u”, który działa z bardzo dobrym skutkiem od 2019 roku. Sklep ten oferuje szeroką ofertę produktową, jednak wyłącznie w formie wysyłkowej. Ewidentnym atutem tego sklepu jest szybkość realizacji – zamówienia złożone do godziny 16.00 realizowane są jeszcze tego samego dnia, aby następnego mogły być już u naszych Klientów.
Link do sklepu : https://allegro.pl/uzytkownik/Planeta_u

ANTENY24 

– Marka ta pracuje jako podmiot świadczący bardzo szeroki wachlarz usług RTV / SAT. Oferujemy montaż, serwis, diagnostykę Państwa telewizji cyfrowej w ofertach telewizji naziemnej DVB-T, telewizji satelitarnej DVB-S lub telewizji kablowej DVB-C. Instalujemy anteny satelitarne i naziemne na blokach, balkonach, domach lub działkach – jednym słowem wszędzie tam gdzie telewizja jest niezbędna. Prowadzimy sprzedaż części, akcesoriów i sprzętu niezbędnego dla wygodnego oglądania programów telewizyjnych w najlepszej jakości.

Zapraszamy Państwa do współpracy.

e-mail: kontakt@dotbros.com

telefon: +48 531 896 344