ul. Uczniowska 7, 43-100 Tychy
+48 531 896 344
kontakt@dotbros.com

Nasze usługi

Porady serwisowe oraz naprawa wszelkiego rodzaju usterek to specjalność firmy DOTBROS, zlokalizowanej w Tychach przy ul. Uczniowskiej 7. Zatrudniamy doświadczonych oraz wykwalifikowanych specjalistów, przed którymi sprzęt elektroniczny i RTV nie ma żadnych tajemnic. Bez względu na to, czy masz problem z komputerem, laptopem czy telefonem – dołożymy wszelkich starań, by jak najszybciej przywrócić prawidłowe działanie wspomnianych urządzeń.

W czym się specjalizujemy?

W ramach porad serwisowych specjalizujemy się w serwisie komputerów i konsol oraz:

  • laptopów,
  • komputerów PC,
  • tabletów,
  • telefonów,

Ponadto, w ramach świadczonych usług wykonujemy kopiowanie kaset VHS na DVD. W ofercie usług mamy również serwis RTV-SAT. W tym zakresie zajmujemy się instalacją anten oraz telewizorów, ale też diagnostyką problemów, czy tworzeniem multiroomów.

Wspomniane czynności wykonujemy na sprzęcie różnych marek, które na przestrzeni wieloletniej działalności doskonale poznaliśmy. W przypadku prac związanych z instalacją okablowania dokładamy wszelkich starań, by zlecone prace zostały wykonane nie tylko prawidłowo, ale też estetycznie.

Pragniemy zaznaczyć, że mimo wieloletniego doświadczenia, stale się rozwijamy, poszerzając wiedzę i umiejętności poprzez branie udziału w licznych kursach i szkoleniach. Bez względu na rodzaj świadczonych usług, zawsze na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję Klienta.

Masz pytania, potrzebujesz porady serwisowej bądź też dodatkowej konsultacji? Skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści chętnie udzielą Ci szczegółowych informacji i zaproponują najlepsze rozwiązania.

Zapraszamy do współpracy.