Mobilny instalator Canal+

Mobilny instalator CANAL+

Telewizja cyfrowa – pierwsze kroki w stronę rozrywki

Oglądanie telewizji to przywilej wszystkich, którzy lubią zrelaksować się przed przysłowiowym “szklanym ekranem”. Choć tym określeniem już dawno się nie posługujemy, niewątpliwie pozostała przyjemność oglądania mając do dyspozycji szeroką ofertę kanałową. Zanim jednak zagłębimy się w naszych ulubionych kanałach, musimy … podpisać umowę z operatorem i zamontować zestaw antenowy na domu lub budynku mieszkalnym. Te dwa elementy nie kojarzą się większości z Was zbyt dobrze. Do salonu CANAL+ trzeba się udać i często odstać w kolejce wysłuchując, jak klienci przed Wami starają się negocjować warunki do ostatniej złotówki.

Następnym nieciekawym punktem jest moment montażu. Myśl o przeprowadzaniu kabli w mieszkaniu, mozolnym kręceniu anteną często nas przerasta. Na końcu tego procesu, czeka jeszcze aktywacja dekodera, która potwierdza uruchomienie usług w przeciągu najbliższych 24 godzin. Nie musisz tego znosić. Skontaktuj się z mobilnym instalatorem.

Instalator CANAL+

A teraz na chwilę zapomnij o czym napisałem u góry i jeszcze raz pomyśl w jakich czasach żyjesz. W dzisiejszych czasach możesz przecież znaleźć w Internecie odpowiednią osobę do odpowiedniej roli. TAK. Tak też jest i w tym przypadku. Nie musisz już szukać miejsca na parkingu przy centrum handlowym, nie musisz stać w kolejce, aby zamówić swój pakiet telewizji. Nie musi Cię interesować, jaką metodą antena zostanie zawieszona, którędy poprowadzisz kable w mieszkaniu, ani jak długo będziesz czekać na aktywację kanałów. W tym wszystkim pomoże Ci jedna osoba – mobilny instalator CANAL+.

Kim jest mobilny instalator CANAL+ ?

Mobilny instalator to przede wszystkim właściciel lub pracownik zaangażowanej w projekt D2D (Door2Door) firmy, który jest zarejestrowany w systemie CANAL+ i ma identyfikator ze zdjęciem. Identyfikator pozwoli Wam zweryfikować czy osoba proponująca ofertę jest faktycznie zaangażowana w projekt. Dla Tychów i okolic mobilnego instalatora znaleźć można w Sklep antenowy DOTBROS Tychy, ul. Dąbrowskiego 43.

Mobilny instalator to osoba z wykształceniem technicznym, często również z zamiłowaniem do technologii telewizyjnych. Dla CANAL+ jest partnerem w prowadzeniu obsługi Klientów, dla Ciebie – Twoim personalnym konsultantem i doradcą technicznym. Mobilny instalator pełni funkcję technika, który wykona montaż anteny, a przy okazji dobierze z Tobą najkorzystniejszy pakiet programów dopasowany wprost na potrzeby Twojego domu. Mobilny instalator po umówieniu montażu i wybranej opcji umowy przywiezie dokumenty, a Ty umowę podpiszesz w swoim domu po uruchomieniu usług.

Z mobilnym instalatorem możesz ponadto porozmawiać o :

  • ofercie kanałowej telewizji CANAL+,
  • promocjach oferowanych przez CANAL+,
  • sprawach technicznych związanych z montażem,
  • miejscu montażu anteny i trasie przebiegu kabli,
  • obsłudze dekoderów CANAL+
  • podłączeniu dodatkowych  dekoderów Multiroom,
  • umowie i jej warunkach.

Jeśli zechcesz, mobilny instalator może zostać stałym technikiem Twojej instalacji antenowej i służyć wsparciem w każdej technicznej sprawie. Porozmawiaj z nim o tej opcji podczas montażu.

 

Jak znaleźć mobilnego instalatora CANAL+ ?

Mobilni instalatorzy dostępni są na terenie całego dolnego i górnego śląska. Mapa dostępności instalatorów dostępna jest na stronie http://ncplusd2d.sklepsaturn.pl/.

O mobilnych instalatorów możesz zapytać również w sklepach i punktach sieci DOTBROS oraz SATURN na terenie województwa śląskiego oraz opolskiego.

Dla Tychów i okolic mobilny instalator dostępny jest w :

Sklep antenowy DOTBROS Tychy, ul. Dąbrowskiego 43,

tel. 531-896-344.

X