ul. Uczniowska 7, 43-100 Tychy
+48 531 896 344
kontakt@dotbros.com

MONTAŻ I SERWIS ANTEN – KOMPLEKSOWA OBSŁUGA RTV-SAT – TYCHY

Prowadzimy także profesjonalny serwis anten obejmujący: montaż, instalację oraz ustawianie anten. Wspomniane czynności wykonujemy przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu i wiedzy. Elementy te pozwalają nam nie tylko precyzyjnie ustawić urządzenie, ale przede wszystkim niezwykle szybko przeprowadzić prace. Pragniemy zaznaczyć, że w przypadku usuwania usterek, dokładamy wszelkich starań, by serwis anten zakończył się możliwie jak najszybciej, a najpóźniej w ciągu 24h.

Ofertę montażu i ustawiania anten kierujemy zarówno do indywidualnych Klientów, jak i firm czy też spółdzielni mieszkaniowych oraz deweloperów. Co ważne – wykonujemy instalację anten do wszystkich operatorów sieci telewizji satelitarnej. W przypadku problemów z uzyskaniem sygnału doradzamy odpowiednie rozwiązania np. zmianę osprzętu TV-SAT czy innych ważnych elementów instalacji. Dokładamy wszelkich starań, by przeprowadzony serwis anten nie tylko zakończył się szybko, ale przede wszystkim przyniósł zamierzony skutek i umożliwił bezproblemowe użytkowanie sprzętu RTV.

Jesteś zainteresowany skorzystaniem z oferty kopiowania kaset vhs lub serwisem konsol bądź chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu.