Sprzedaż CANAL+

canal plus z dostawa do domu 1024x341

Oferujemy Państwu niewiarygodną usługę, której do tej pory jeszcze w Tychach nie było. Platforma CANAL+ w połączeniu z P.H.U. SATURN utworzyli innowacyjny projekt mobilnych instalatorów. Program ten przewiduje podłączenie Abonenta do nowoczesnej telewizji platformy CANAL+ przez certyfikowanego Instalatora, który oprócz wykonania instalacji antenowej przywiezie zamówiony pakiet telewizji wraz z dedykowanym sprzętem i umową. Wszystko to bez wychodzenia z domu i z ofertami, których nie spotka się w salonach CANAL+.

Nasza firma jest partnerem tego programu, co oznacza, że u Nas mogą Państwo zamówić CANAL+ i umówić wizytę Instalatora, który przywiezie wybrany przez Państwa dekoder, uruchomi usługi i podpisze z Państwem umowę.

Telewizja jest nieodłącznym elementem życia prawie każdego z nas. Przyzwyczailiśmy się już do różnorodności tematycznej emitowanych stacji, co sprawiło, że każdy z nas w telewizji szuka czegoś innego. Fani sportu mają do dyspozycji kilkanaście kanałów sportowych, na których emitowane są różne dziedziny sportu. Panie będą gustowały w tematyce zdrowotnej lub kulinarnej, a dzieci natomiast – w zależności od wieku – przyporządkują sobie kanały animowane lub muzykę czy rozrywkę. Na platformie CANAL+ znajdą Pańswo każdy rodzaj tematyki uzależniony od wybranego pakietu.

Mobilni Instalatorzy – to profesjonalni technicy instalacji antenowych, certyfikowani i zatwierdzeni przez CANAL+, właściwe przeszkoleni, z wieloletnim doświadczeniem.  Wykonują instalacje antenowe według najwyższych standardów jakości. Do pracy przystępują wyposażeni w profesjonalne narzędzia pomiarowe i materiały zapewniające bezproblemowy odbiór sygnału. Każdy z instalatorów posiada również niezbędną wiedzę w zakresie oferty programowej, przez co wybór pakietu może być jeszcze łatwiejszy.

Wybierz swój pakiet CANAL+