ul. Uczniowska 7, 43-100 Tychy
+48 531 896 344
kontakt@dotbros.com

CANAL+ z dostawą do domu

ZAMÓW – 531 896 344

Oferujemy Państwu niewiarygodną usługę cyfrowej platformy CANAL+, której do tej pory jeszcze w Tychach nie było. Do tej pory, aby zamówić telewizję trzeba było pofatygować się punktu Canal+ i odstać swoje w kolejkach. Dzięki nam, już dziś instalacja oraz podpisanie umowy może odbyć się bez czekania – u Państwa w domu.

Platforma CANAL+ realizuje innowacyjny projekt mobilnych instalatorów. Program ten przewiduje podłączenie Abonenta do nowoczesnej telewizji platformy CANAL+ przez certyfikowanego Instalatora. Usługę oraz termin dostawy zamówić można telefonicznie. Przywiezie on dekodery, wykonania instalację antenową oraz uruchomi zamówiony pakiet telewizji na dedykowanym sprzęcie. Wszystko to bez wychodzenia z domu i z ofertami, których nie spotka się w salonach CANAL+.

Telewizja jest nieodłącznym elementem życia prawie każdego z nas. Przyzwyczailiśmy się już do różnorodności tematycznej emitowanych stacji, co sprawiło, że każdy z nas w telewizji szuka czegoś innego. Fani sportu mają do dyspozycji kilkanaście kanałów sportowych, na których emitowane są różne dziedziny sportu. Panie będą gustowały w tematyce zdrowotnej lub kulinarnej, a dzieci natomiast – w zależności od wieku – przyporządkują sobie kanały animowane lub muzykę czy rozrywkę. Na platformie CANAL+ znajdą Pańswo każdy rodzaj tematyki uzależniony od wybranego pakietu.

Mobilni Instalatorzy – to profesjonalni technicy instalacji antenowych – certyfikowani i zatwierdzeni przez CANAL+, właściwe przeszkoleni, często z wieloletnim doświadczeniem.  Wykonują instalacje antenowe według najwyższych standardów jakości. Do pracy przystępują wyposażeni w profesjonalne narzędzia pomiarowe i materiały zapewniające stabilny montaż i bezproblemowy odbiór sygnału. Każdy z instalatorów posiada również niezbędną wiedzę w zakresie oferty programowej, przez co wybór pakietu może być jeszcze łatwiejszy.